Футбол
Коул Палмър: Не плача, че не съм на Мондиала

Betwild
•Звездата на Челси Коул Палмър за първи път коментира решението да остане извън състава на Англия за Мондиал 2026.
Палмър, заедно с други английски звезди, остана извън окончателния състав на Англия за Световното първенство.
24-годишният футболист призна, че не съжалява за решението на селекционера Томас Тухел и предпочита да гледа напред.
"Ще си почина това лято за първи път от три-четири години. Не плача за решение, което не мога да променя. Надявам се момчетата да стигнат до края", заяви Палмър.
Запитан дали ще следи мачовете на Англия, той отговори с усмивка: "Да, ако не правя нищо, ще ги гледам."
Автор: Betwild