Футбол

Коул Палмър: Не плача, че не съм на Мондиала

Коул Палмър: Не плача, че не съм на Мондиала
Betwild

Звездата на Челси Коул Палмър за първи път коментира решението да остане извън състава на Англия за Мондиал 2026.

Палмър, заедно с други английски звезди, остана извън окончателния състав на Англия за Световното първенство.

24-годишният футболист призна, че не съжалява за решението на селекционера Томас Тухел и предпочита да гледа напред.

"Ще си почина това лято за първи път от три-четири години. Не плача за решение, което не мога да променя. Надявам се момчетата да стигнат до края", заяви Палмър.

Запитан дали ще следи мачовете на Англия, той отговори с усмивка: "Да, ако не правя нищо, ще ги гледам."


Автор: Betwild